< < Hlavní stránka

Recenze a zkušenosti s Driclor

Přečtětě si, jaké zkušenosti mají naši zákazníci s antiperspirantem Driclor

Driclor

Používám již několik let

Ohodnoceno: hodnocení

"Je to super, vůbec se po něm nepotím!! Koláče v podpaží jsou minulostí. Používám již několik let, bezproblémové."
Driclor

Zbavil mě mých problémů s pocením

Ohodnoceno: hodnocení

"Vydrží působit déle než týden, zbavil mě mých problémů s pocením. Je potřeba podpaží nejprve důkladně vysušit, třeba fénem, jinak po nanesení štípe."
Driclor

Vůbec se po něm nepotím

Ohodnoceno: hodnocení

"Je to super, vůbec se po něm nepotím!! Koláče v podpaži jsou minulostí. Používám již několik let, bezproblémové... Při špatném použití, nebo první až druhé aplikaci hodně štípe, ale dá se to vydržet a výsledek za to stojí."
Driclor

Nejlepší přípravek proti pocení!

Ohodnoceno: hodnocení

"Nejlepší přípravek proti pocení, co jsem kdy měla! Ochrana proti pocení funguje v současné době na jedno nanesení asi týden. Někdo může hůře snášet, ale u mě se nevyskytly žádné problémy."
Driclor

Driclor jednoduše funguje

Ohodnoceno: hodnocení

"Měla jsem vždy pravidelně mokré tričko v podpaží. Již první den po použití Dricloru jsem pocítila rozdíl, druhý den již pak bez jediné kapky. Ze začátku jsem ho používala večer před spaním 3x týdně, nyní stačí 1x za 14 dní. Na 100% funguje, všude přípravek doporučuji."
Driclor

Doslova nám změnil život

Ohodnoceno: hodnocení

"Driclor je první svého druhu, který mně i dceři pomohl okamžitě, hned po první aplikaci. Oběma nám změnil doslova život. Kdo nezažil nadměrné pocení, nepochopí. Člověk je nervózní z toho, že se potí, a proto se potí ještě více. Mnohdy je to i společensky trapné a frustrující, když běžné výrobky, které jsou na trhu prakticky vůbec nezabírají. Pouze potlačí zápach. Jsme obě nadšené, opravdu naprosto bez pocení celý den i noc. Aplikovala jsme pro jistotu tři noci po sobě a jsem naprosto suchá. Dcera má totožný prožitek."


Přečtěte si názor lékaře

Zjistit více