< < Hlavní stránka

Názor lékaře Driclor

Driclor je bezpečné používat

Provozovatel

Jak Driclor funguje?

Driclor funguje úplně stejně jako klasické volně dostupné antiperspiranty, je ale účinnější. Zužuje, ale neucpává póry v kůži a tím snižuje výtok potu. Množstvím a intervaly mezi nanášením si můžete regulovat míru pocení dle vaší potřeby.

Mohu používat Driclor na obličej?

Doporučujeme nejprve zkusit na malé části obličeje, jestli je kůže citlivá. Neaplikujte v blízkosti očí.

Co je aktivní složka Dricloru?

Aktivní složkou Dricloru je Aluminium Chloride Hexahydrate. Je to stejná složka jako všechny ostatní antiperspirantů, nicméně s tím rozdílem, že v koncentraci 20% narozdíl od ostatních antiperspirantů, které mají 1-5% koncentraci.

Je hliník nebezpečný?

Ne - hliník z antiperspirantů nevstupuje vůbec do krevního oběhu a tak nemůže způsobit žádnou škodu. Driclor je klinicky testována, předepisují ho lékaři a je bezpečný. Pokud se vám dostane do těla hliník, tak je to spíše z našeho jídelníčku, protože hliník obsahuje např. čaj, pivo, zubní pasta.


Přečtěte si recenze uživatelů

Zjistit více

Driclor používejte bez obav

„Dobrý den, poprosila bych Vás o odpověď jaký máte názor na dlouhodobé používání přípravku Driclor s obsahem hliníku proti nadměrnému pocení? Potím se celý rok i když mi je zima, bojím se aby mi používání neškodilo, např. aby nehrozila rakovina.... děkuji“

„Dobré ráno. Přípravek můžete používat bez obav. Rakovina Vám při jeho používání nehrozí.“

MUDr. Michael Makhoul
dermatolog, zdroj